Nový Hlodač - domovská stránka
Seznam Google Obrázky Mapy Překlady WikiCZ WikiEN CNN eBay
YouTube FaceBook Twitter @seznam @gmail Oblíbené Kontakt
Víno, vínkoe
Kocovina
O nás
Nový Hlodač
Nový Hlodač je portál, tedy vstupní brána do Internetu. Je založen na novém principu hledání (řazení výsledků). Měl by být originální, zajímavý, přehledný, vtipný a pokud možno pro všechny. Má tyto základní části: hledání, nejlepší odkazy, zprávy, zajímavosti, humor, tipy, nejlepší z oborů, seznam firem.
Nový Hlodač vlastní Petr Hejl a 23 investorů. Současný stav je výsledkem mé půlroční práce.
Je realizován v této konfiguraci:
Hardware: server 4 x čtyřprocesor 2.5 gigahertz, paměť 92 gigabyte, disk 2x500 gigabyte, diskové pole: 24 terrabyte, připojení: 1 Gbps.
Software: operační systém Linux-Ubuntu, WWW server Apache, programovací jazyk C# a .NET, databáze vlastní.
Domovská WWW adresa Nového Hlodače je: hlodac.cz. WWW stránky projektu Nový Hlodač jsou zde: milionovastranka.net. Zde jsou technologické dokumenty a technologické WWW odkazy
Na Novém Hlodači nejsou žádné placené WWW odkazy (linky). Jediná forma reklamy jsou 2 reklamní bannery vpravo nahoře na stránkách: domovská stránka, hledání, nejlepší z..., firmy. Platby za bannery jsou formou PPC (pay for click, platba za proklik). Místa pro bannery se draží v aukcích. Vyvolávací cena pro domovskou stránku je 2 Kč/proklik, po ostatní stránky 1 Kč/proklik. Aukce je ukončena v momentě, kdy se uvolní požadovaná pozice pro banner.
Petr Hejl
Vystudoval jsem ČVUT Praha, obor počítače. Mám titul CSc. za práci o strukturovaném programování.
15 let jsem byl programátor, MÚNZ Brno - Nemocnice Kaliště (oprava: Koliště), velký laboratorní informační systém pro řadu nemocnic, poliklinik a lékařů. 15 let su nezávislý odborník a živnostník, obory programování a Internet. Vymyslel a realizoval jsem programovací jazyk Visual Pascal (nadstavba Pascalu). Provozoval jsem Český informační systém (menší seznam). 5 let jsem pracoval pro kanadskou firmu (dříve SMSActive, nyní XCMobile, spojení mezi počítači a mobilními telefony. 5 let provozuji 21 WWW serverů na téma Jižní Morava.
Seznamy a hledači se s přestávkami zabývám cca 10 let, cca 4 let teoreticky a cca 6 roky prakticky. Dříve jsem omylem preferoval seznamy (katalogy), nyní preferuji hledače (které jsou lingvisticky nesprávně též nazývány vyhledávače).
Bydlím v Brně- Bystrci, v paneláku u přehrady. Jsem dlouho a šťastně rozvedený, mám dvě děti a 1 vnuka. Mými koníčky jsou hospoda, poker, příroda, toulání, fotbal, lidová hudba, částečně i diskutování na Internetu. Dle možností se též zabývám ekologií (globální oteplování) a ochranou zvířat (toulavé kočky), ale na to nyní nemám čas, pouze mám doma jednoho černého kocoura (čtyřnohého) z útulku, který se jmenuje Sam.
WWW odkazy (linky)
Noční Hlodač
Sloupcový Hlodač
Řádkový Hlodač
Vtipný Hlodač
Projekt
Mini Hlodač
Kontakty
Petr
Exotopedia - Petr Hejl
Média, PR – články, rozhovory, ankety, diskuze
WWW odkazy k projektu Nový Hlodač
Nový Hlodač - vtipy
Google - hledání "Petr Hejl"
Google - hledání "hledač"
Google - hledání "Nový Hledač"
Google - hledání "hlodač"
Google - hledání "Nový Hlodač"
Jižní Morava
© Petr Hejl - Výhrady (Disclaimers)