Nový Hlodač - domovská stránka
Seznam Google Obrázky Mapy Překlady WikiCZ WikiEN CNN eBay
YouTube FaceBook Twitter @seznam @gmail Oblíbené Kontakt
Víno, vínkoe
Kocovina
Výhrady (Disclaimers)
1.Tyto stránky obsahují subjektivní názory (hodnotové soudy), nikoli nutně objektivní tvrzení či fakta.
2.Informace zde jsou jako takové (as such), bez záruky.
3.Na domovské stránce není s vyjímkou 2 bannerů žádná reklama. Všechny zprávy, informace, tipy a vtipy jsou vybírány nezávisle pro Vás.
4.Neneseme žádnou odpovědnost za formu či obsah bannerové reklamy zde. Zejména, i když ne výlučně, za WWW stránky při prokliku bannerů.
5.Výsledcích hledání jsou od Google a od Seznamu.
6. NASA
Space photos: Copyright: AURA/STScI
This material was created with support to Space Telescope Science Institute, operated by the Association of Universities for Research in Astronomy, Inc., from NASA contract NAS5-26555 and is reproduced with permission from AURA/STScI.
AURA/STScI materials are published here on noncommercial principle for Your entertainment only. The publishing of these materials does not state or imply any endorsement by AURA/STScI or by any AURA/STScI employee as for the Internet server hlodac.cz.
Tento materiál byl vytvořen za podpory Space Telescope Science Institute, proveden Association of Universities for Research in Astronomy, Inc., na základě NASA smlouvy NAS5-26555 a je reprodukován s povolením AURA/STScI.
AURA/STScI materiály jsou zde publikovány na nekomerčním principu pouze pro Vaši zábavu. Publikování těchto materiálů nevyjadřuje ani nenaznačuje jakoukoli podporu AURA/STScI nebo jakéhokoli zaměstnance AURA/STScI vzhledem k internetovskému serveru hlodac.cz.
© Petr Hejl